OPRAVDU JE V LOGU JUSTIN DESIGN PLETENÝ PUF?

Logo_2

V minulém článku jsme Vám prozradili, jak to bylo se jménem naší firmy a co se za slovy Justin Design vlastně skrývá. Dnes pro Vás máme článek, ve kterém Vám představíme historii našeho loga.

To úplně první logo Justin Design vypadalo takto:

Justin_design_transparentni_1

Stejně jako téměř vše na začátku i toto logo vymyslela zakladatelka firmy, Zuzana.

Uhádnete, co symbolizuje obrázek? Občas se na zkoušku zeptáme lidí kolem nás.  Nejčastěji slýcháme odpověď: „je to PLETENÝ PUF ". Pletený a později i HÁČKOVANÝ PUF se staly našimi nejprodávanějšími výrobky, takže odpověď je to vlastně přirozená. Mezi odpověďmi také občas zazněla "zeměkoule". Pravda je ale poněkud jiná. Není to ani puf, ani zeměkoule.  Obrázek v logu symbolizuje takovéto zcela obyčejné klubíčko:

klubo-blog

Klubíčko je pro nás totiž základem pro další výrobu. Veškerý surový materiál, který nakupujeme od našich dodavatelů, do těchto klubíček nejprve ručně namotáme. Teprve následně je materiál připraven pro výrobu. Důvod proč právě klubíčko je jednoduchý. Je to snadná manipulace s materiálem při další výrobě. A kolik materiálu jsme už celkem namotali? Do dvou tisíc kilogramů nám už mnoho nechybí...

Velmi krátce po vytvoření našeho loga přišla první změna. Křivky loga zůstaly stejné, ale změnily jsme barvu. Logo vypadalo takto:

JustinDesign

S tímto logem jsme vydrželi asi rok a opět jsme začali cítit potřebu změny. Tentokrát už ale bylo zřejmé, že je potřeba svěřit se do rukou profesionálů. Pro tvorbu loga jsme oslovili pardubické grafické studio GRAPA. Zadání bylo jednoduché, trvali jsme pouze na zachování symbolu klubíčka. Krásný výsledek práce už znáte:

Loga

Jak se Vám naše logo líbí?