PLETENÝ NEBO HÁČKOVANÝ PUF? KTERÝ SI VYBRAT?

Pletený nebo háčkovaný

Možná jste si toho na první pohled v našem obchodě ani nevšimli, možná všimli, ale nevidíte jasný rozdíl. Řeč je o variantách našich pufů. Naším prvním produktem byl puf pletený. Později jsme začali vyrábět ještě pufy háčkované. Mohou se vám zdát hodně podobné. Vyrábíme je ve stejných velikostech a základní materiál včetně výplně jsou také stejné.Takže pletený nebo háčkovaný? Který puf si vybrat?

Pletené pufy jsou jemnější, na dotek poddajné a působí celkově vzdušně. Už při prvním pohledu Vás zaujme pravidelné žebrování, které působí velmi elegantně a zajímavě. Pletené pufy jsou lehké a mají snadno snímatelný potah. Na spodní straně pufu stačí pouze povolit stažený úplet, roztáhnout jej a vyndání vnitřku nic nebrání. Zvládne to i průměrně nešikovný muž. :-) Potah pufu lze vyčistit, nebo šetrným způsobem doma vyprat. Zde už se ale do spekulací, zda to muži zvládnou či nikoliv, pouštět nebudeme. Vnitřní náplň, kterou k doplnění dodáváme ke každému pufu zdarma, také dosypete velmi snadno. Stačí rozepnout zip na vnitřním pytli a výplň doplnit. Pokud je Váš šálek kávy lehká a jemná elegance, mohl by být pletený puf tou správnou volbou pro Vás.

PLETENÉ PUFY

Pletené pufy

 

Háčkované pufy jsou už na první pohled pevnější a robustnější. Přestože základní materiál je stejný jako pro pufy pletené, na ty háčkované je ho použito téměř dvojnásobně více. Při stejné velkosti jsou tak háčkované pufy těžší než pletené. Také háčkované pufy mají velmi jednoduše snímatelný potah. Ani zde se nemusíte bát svěřit údržbu méně šikovným mužům. Zvládnou to. :-) Ani u těchto pufů nebudete během celého procesu sejmutí a opětovného plnění potřebovat nic jiného než své ruce. Stačí rozvázat jednu smyčku, uvolnit spodní část pufu a můžete doplňovat. Háčkované pufy jsou krásné, oproti pleteným mají hrubší strukturu a působí celkově hutnějším dojmem. Pokud je toto Váš styl, je háčkovaný puf právě pro vás.

HÁČKOVANÉ PUFY

Háčkované pufy

 

Ať už vyberete puf pletený nebo háčkovaný, vždy se můžete těšit na kvalitní, ručně vyráběný, nádherný a funkční doplněk vašeho interiéru. Výběr barev je v Justin Design bezkonkurenční. Všechny pufy vyrábíme ve třech základních velikostech, které uspokojí potřeby všech věkových kategorií a velikostí.  Nebo si vysněte svůj puf a napište nám, jak by měl vypadat. My vám pufíka vyrobíme. Zakázková výroba nás baví!

 Už máte svého favorita? Tak si s ním PUFněte do pohody a relaxujte.  :-)