PROČ PRÁVĚ JUSTIN DESIGN

Logo_1

Setkáváme se s tím poměrně často. Ptají se nás zákazníci, obchodní partneři, ale i lidé, kteří s námi pracují. Proč právě Justin Design? Jak jste vybírali název, co je v pozadí?

Odpověď by mohla být velmi jednoduchá a stačil by na ni necelý řádek. Výběr ale tak jednoduchý nebyl. V době, kdy už jme cítili, že pufy, různé koše a košíky a stylové dámské tašky budou v našem budoucím životě hrát více než důležitou roli, to skoro nejdůležitější chybělo – jméno.

Začalo přemýšlení, začaly diskuze, začalo hledání. Název měl spojovat něco, co je nám blízké a zároveň nastínit, čím se zabýváme, co vyrábíme. Nápady přicházely a zase odcházely a když už bylo téměř rozhodnuto, nebyla volná internetová doména. Od začátku nám bylo jasné, že prodávat budeme především přes internetový obchod. Správná doména pro nás tedy byla velmi důležitá.

Justin Design je rodinná firma, je to součást naší rodiny. Jedno bez druhého už asi úplně nemůže být. Máme syna Matyáše, psa, koně a Justin Design. A rádi bychom ještě dceru. Když jsme kdysi o rodině jen mluvili a plánovali jména, vybrali jsme Matyáše a pro dceru jméno Justýna. Navíc, zakladatelka firmy Zuzana je na Justýnu narozená. Takže do třetice s Justýnou. Bylo rozhodnuto, firma se bude jmenovat po Justýně – Justin Design.

Jen naše dcera už asi Justýna nebude, aby se nám děti nehádaly...