PUFY PODLE VELIKOSTI – KTERÝ JE TEN PRAVÝ?

Velikost pufů

Na první pohled je dnešní téma možná nezajímavé, nebo snad dokonce zbytečné. Proč tedy o tak samozřejmé a jasné věci, jako je velikost pufů, chceme psát? Vysvětlení není zase tak těžké. Nechceme se tím nějak chlubit (ale vlastně proč ne :-) ), ale od chvíle, kdy jsme Justin Design založili jsme neměli jedinou reklamaci z důvodu nekvality výrobků nebo nespokojenosti našich zákazníků. Pufy jsme měnili pouze když zákazník nepřesně odhadl barevný odstín, nebo právě velikost svého pufu.

Pletené i háčkované pufy vyrábíme ve třech základních velikostech – malé, střední a velké.

Velikosti pufů

Malé pufy mají průměr 40 cm, výšku 25 cm a váží přibližně 2 kg. Tyto pufy jsou vhodné především do dětských pokojů, koutků pro děti, dětských center a své místo si našly také v mateřských školách. Tyto pufíky podněcují dětskou fantazii k různým hrám, rošťárnám a zábavě. Pro děti to jsou zkrátka parťáci na zábavu. Pro dospělé doporučujeme sáhnout k větším velikostem.

Střední pufy Justin Design mají průměr 50 cm a jsou vysoké 35 cm. Tyto pufy jsou již vhodné k posezení dospělých, přesto je ale doporučujeme spíše pro naše zákaznice nebo zákazníky drobnější postavy. Ideální jsou také jako pohodlná podnožka. 

Náš velký puf, to už je opravdu pěkný kousek. Při své váze 4 kg má průměr 60 cm a výšku 40 cm. Je to právoplatný člen rodiny Vašeho sedacího nábytku, který se nezalekne ani pořádného chlapa. S tímhle pufem se nemusíte bát, že si Vaše návštěva nebude mít kam sednout.

A pak už snad jen … tlusťoch

IMG_5175

Tlusťoch, nebo-li pux XL,  je speciální puf vyráběný zatím pouze na zakázku. Má v průměru 80 cm, výšku přesahující 30 cm a ručička váhy se zastaví mezi 7 – 8 kg. Drobnější žena se do něj pohodlně stočí do klubíčka a robustnější muž v něm najde své království. Je to zkrátka královská volba.

A pokud by Vám snad ani jedna velikost nevyhovovala, nezapomeňte, že i puf Vám vyrobíme na zakázku.

Takže, vyber si ten svůj a …pufni