Jak nakupovat

Na tomto místě jsme pro Vás připravili několik praktických informací k nakupování v našem e-shopu.

DOSTUPNOST PRODUKTŮ

Produkty označené SKLADEM jsou již vyrobeny a čekají jen na Vaši objednávku. Expedujeme obvykle nejpozději do 2 pracovních dnů a v den expedice Vás samozřejmě informujeme o odeslání balíčku.

Produkty označené NA OBJEDNÁVKU momentálně na skladu nejsou. Je ale možné objednat jejich výrobu. Doba zpracování objednávky závisí na rozsahu objednávky. Obvyklá doba expedice je 1 - 3 týdny. 

Tvoříme také NA ZAKÁZKU podle Vašich přání a představ. Doba zpracování objednávky na zakázku závisí na rozsahu a obsahu objednávky. Vždy se ale snažíme o co nejkratší dobu dodání.

OZNAČENÍ ZBOŽÍ

Zakládáme si na opravdu široké barevné variabilitě použitých materiálů. Zároveň však dbáme na originalitu vyráběných produktů. Proto Vám nabízíme sortiment v konkrétní barevnosti vždy v omezeném množství. Abychom Vám co nejvíce usnadnili vyhledání výrobků konkrétní barvy, vždy ve spodní části konkrétního výrobku najdete kompletní nabídku vyrobenou ze stejného materiálu a barvy.

REGISTRACE

Také už se ztrácíte ve všech těch registracích, přihlašovacích jménech a heslech, které po Vás většina e-shopů vyžaduje? Kdo si to má všechno pamatovat, že? U nás nic podobného nenajdete. Žádné registrace, přihlašování ani zadávání spousty informací.