Jak nakupovat

Na tomto místě jsme pro Vás připravili několik praktických informací k nakupování v našem e-shopu.

DOSTUPNOST PRODUKTŮ

Výrobky označené SKLADEM jsou již vyrobeny a čekají jen na Vaši objednávku. Expedujeme obvykle nejpozději do 2 pracovních dnů a v den expedice Vás samozřejmě informujeme o odeslání balíčku.

Výrobky označené VE VÝROBĚ pro vás právě připravujeme. K odeslání budou připraveny během 1 týdne.

Výrobky označené NA OBJEDNÁVKU momentálně na skladu nejsou. Je ale možné objednat jejich výrobu. Doba zpracování objednávky závisí na rozsahu objednávky. Obvyklá doba expedice je 1 - 3 týdny. Na přání je možné dodací dobu zkrátit.

Tvoříme také NA ZAKÁZKU podle Vašich přání a představ. Doba zpracování objednávky na zakázku závisí na rozsahu a obsahu objednávky. Vždy se ale snažíme o co nejkratší dobu dodání.

OZNAČENÍ ZBOŽÍ

Zakládáme si na opravdu široké barevné variabilitě použitých materiálů. Zároveň však dbáme na originalitu vyráběných produktů. Proto Vám nabízíme sortiment v konkrétní barevnosti vždy v omezeném množství. Abychom Vám co nejvíce usnadnili vyhledání výrobků konkrétní barvy, vždy ve spodní části konkrétního výrobku najdete celou nabídku vyrobenou ze barevného odstínu.

REGISTRACE

Také už se ztrácíte ve všech těch registracích, přihlašovacích jménech a heslech, které po Vás většina e-shopů vyžaduje? Kdo si to má všechno pamatovat, že? U nás nic podobného nenajdete. Žádné registrace, přihlašování ani zadávání spousty informací. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.