Sedací pufy Justin Design

Pletené sedací pufy se staly hitem moderních interiérů a velmi rychle si získaly velkou oblibu pro své variabilní použití a efektní design. Dokáží skvěle oživit jakýkoli interiér a přitom si stále zachovávají svou praktičnost. Své využití najdou především v obývacích pokojích a ložnicích jako sedací i odkládací nábytek. Při odpočinku jej ocení také Vaše chodidla, která si na něm skvěle odpočinou. Vaše děti si jej zamilují na první dotek :-)

3

JAK VYRÁBÍME NAŠE PUFY

Naše sedací pufy vyrábíme s láskou a maximální pečlivostí. Každému jednomu pufu věnujeme maximální pozornost už při výběru materiálu, samotném zpracování i následné kompletaci. Výrobě předcházelo dlouhodobé zkoušení, testování a vývoj a můžete se spolehnout na to, že naše pufy představují špičkovou kvalitu.

PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ POTAHU PUFU
Povrch tvoří náročně pletený nebo háčkovaný snímatelný potah, který se snadno udržuje. Zde dbáme především na precizní zpracování, aby jedno oko bylo jako druhé, potah pufu přesně pasoval na vnitřní výplň a celkově pufy působily kompaktně a pravidelně. Úplet je přesně tvarován na vnitřní výplň. To oceníte především u pletených pufů, které jsou ve spodní a horní části svázány. Na těchto místech je díky tomu puf hladký, materiál netvoří varhánky a tím zajistí velice komfortní posezení. Na množství materiálu nešetříme. Potah je tedy opravdu hustý, nenajdete v něm žádné větší dírky, kterými by prosvítal vnitřní sypek. Samozřejmostí je jeho pratelnost pro snadnou údržbu.

Uzavírání pufu_1

VNITŘNÍ VÝPLŇ PŘESNĚ NA MÍRU
Výplň pufu tvoří sypek vyrobený z bavlněného úpletu. Pružnost materiálu poskytuje pufu dokonalý kulatý tvar. Přesný rozměr sypku pak zajišťuje pevnost pufu a zachování jeho tvaru. Ani při větším zatížení se puf "nerozplácne". A tím se dostáváme k samotnému jádru pufů, který tvoří zdravotně nezávadné polystyrenové kuličky. Díky nim je puf lehký a přesto pevný. Kuličky vybíráme ty s nejmenším průměrem, což zajišťuje nejlepší užitné vlastnosti - výplň je pevná, sesedávání minimální a minimální šustění. Sypek je opatřen zipem, pro snadné doplnění. Polystyrenové kuličky pro doplnění pufu Vám samozřejmě přibalíme zcela zdarma.

Protokol o zdravotní nezávadnosti polystyrenových kuliček splňující vyhlášku Ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do 3 let je možné stáhnout zde.

JSME ČESKÁ FIRMA A PODPORUJEME ČESKOU PRODUKCI
Všechny použité materiály pocházejí výhradně z produkce českých firem. Jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a vhodné i pro naše nejmenší. Při výběru materiálu dbáme na vysoký podíl přírodních materiálů (bavlna/bambus) a řídíme se také hmatem. Všechny naše výrobky Vás překvapí svojí příjemností již na první dotyk. Jsou pevné a přesto měkké.

JSME HRDÍ NA NEJŠIŘŠÍ BAREVNOU NABÍDKU
Aktuálně tvoří naši nabídku více než 100 barevných odstínů. Naše nabídka je tedy nejširší na našem trhu. Díky tomu jsme schopni přizpůsobit se jakémukoli interiéru i požadavku. Pokud jste přece jen nenašli barvu, kterou jste hledali, neváhejte se na nás obrátit. 

JAKÉ VELIKOSTI PUFŮ U NÁS NAJDETE

V nabídce najdete pufy pletené i háčkované, které standardně vyrábíme ve 3 velikostech:

  • Malé pufy velikosti 40x25 cm ocení především Vaše děti. Skvěle poslouží také jako podnožky či odkládací designový nábytek.
  • Střední pufy velikosti 50x35 cm jsou velice univerzální. Pohodlně se na ně posadí muž i žena a přitom nezaberou příliš místa.
  • Extra velké pufy velikosti 60x40 cm jsou naším unikátem. Bez problému nahradí jakýkoli sedací nábytek a poskytují opravdu luxusní posezení. Velice efektně vypadají také jako odkládací stolky. 
  • Libovolná velikost pufu na přání - pufy pro Vás vyrobíme kulaté i hranaté ve velikosti, která bude vyhovovat přesně vašim potřebám.4

Velikosti pufů

ČÍM SE LIŠÍ PUFY HÁČKOVANÉ OD PLETENÝCH?

Na první pohled vypadají velmi podobně. Mohou mít stejný tvar i velikost. Významný rozdíl ale pocítíte již při prvním doteku. Na výrobu potahu háčkovaných pufů je použito dvojnásobné množství materiálu, který je zpracován jinou technikou. Pufy jsou tak pocitově robustnější, potah je na dotek pevnější a na pohled hustší. Pufy jsou také těžší. 

Pletený a háčkovaný

ÚDRŽBA PUFŮ

Díky speciální konstrukci sedací pufy nevyžadují žádnou speciální péči a přesto si zachovají svůj elegantní vzhled. Prach a drobečky z pufu snadno vyklepete nebo vysajete. Drobné znečištění vyřeší vlhký hadřík. Potah lze samozřejmě také prát. Doporučujeme výhradně ruční jemné praní s použitím jemných pracích prostředků a ždímání na nejnižší otáčky. Potah nechte schnout rozložený na podložce či přímo na topení podložený např. ručníkem. Především u sedáků větších velikostí doporučujeme, vzhledem k jejich hmotnosti, svěřit údržbu čistírně.

PUFY K VÁM ODCHÁZÍ PEČLIVĚ DÁRKOVĚ ZABALENY

Každý z pufů, který od nás odchází, dostane na cestu kromě dárkového balení také kompletní výbavu. Vnější obal tvoří original Justin Design krabice z pevného kartonu a ve velikosti odpovídající zvolenému pufu. Zvlášť pufy balíme ještě do hedvábného papíru. Uvnitř krabice dále najdete polystyrenové kuličky k doplnění opatřené návodem a podepsané věnování Justin Design. Nakonec ještě krabici balíme do speciální přepravní folie, která ji ochrání při manipulaci.

LW_180406_JustinDesign_studio_session_Pardubice_CZ_LQ_0072 LW_180406_JustinDesign_studio_session_Pardubice_CZ_LQ_0071

Věříme, že se naše pufy stanou elegantní, praktickou a nedílnou součástí Vašich obydlí.

Za celý JUSTIN DESIGN,
Zuzana Vojáčková