Vážení zákazníci, provoz našeho e-shopu je nepřerušen. Doručení kurýrními společnostmi na vaši adresu fungují v normálním provozu. U Zásilkovny je z bezpečnostních důvodů přerušena služba platby na dobírku v hotovosti, lze platit pouze platební kartou - zda lze ve vámi zvoleném výdejním místě platit kartou zjistíte po rozkliknutí výběru poboček Zásilkovny, filtr "Lze platit kartou". Také je k dispozici pouze omezený počet poboček. Na ty, které nejsou v provozu vám systém nedovolí objednat. Pro vaše pohodlí a bezpečnost doporučujeme využít platbu předem, převodem z účtu. Děkujeme za pochopení.

O nás

Vítejte

a dovolte, abych Vám jako zakladatelka naší rodinné firmy představila svět JUSTIN DESIGN - svět jedinečných, nádherných bytových doplňků. Příběh JUSTIN DESIGN se začal psát v roce 2015 na sluncem zalité Sardnii. Byla to nenápadná životní situace, která mě přivedla na myšlenku originálního designového produktu, jehož základním cílem je zpříjemnění života Vás, našich zákazníků. Následovaly měsíce přemýšlení, skic a zkoušení až jsem na jaře 2016 definitivně navrhla a vyrobila první produkt JUSTIN DESIGN.

Každý z našich produktů má svůj vlastní příběh. I nadále však za veškerými návrhy a výrobou jednoho každého výrobku buď osobně či přinejmenším radou a kontrolou kvality osobně stojím. Za vším co v JUSTIN DESIGN vyrobíme, jsou konkrétní šikovné české ruce. Dbáme a zakládáme si na jedinečnosti ručního zpracování stejně jako na použití poctivých českých materiálů. Každý náš produkt je tak jedinečný a osobitý originál.

Za celý JUSTIN DESIGN,
Zuzana Vojáčková

O nás profil

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.