DOVOLENÁ: 5. - 14.7.2024. Objednávky přijaté v tomto termínu budou odeslány v pondělí 15.7.2024.

Napsali o nás, reference

...KRÁSNÝ DESIGNOVÝ KOUSEK...

19.4.2017
Velmi si vážíme spokojenosti a nadšení našich zákazníků. Dává nám to pocit smysluplnosti a uspokojení z naší práce, která nás moc baví a je náplní našich životů. Zákaznice Hana B. nám ihned po osobním doručení v rámci Pardubic poslala sms: "Chci Vám moc poděkovat! Především za krásný designový kousek, ale rovněž za dokonalý servis a krásné balení. Barva je úžasná a materiál pufu je opravdu moc příjemný! Ještě jednou Vám děkuji a přeji hezký večer. Vaše spokojená zákaznice". I my děkujeme a máme radost.


 VINTAGELOVER.CZ

31.3.2017
Naše výroby uchvátily další známou blogerku Moniku, která píše o bydlení a dekoracích ve skandinávském stylu. Blogerka se zamilovala do našich pletených pufů a háčkovaných košů. Dočtete se zde o naší výrobě i našich přednostech. 
Článek o nás najdete na této adrese.


  ...POŘÍDÍM MU BRÁŠKU...

22. března 2017
Bílá káva prostě letí. Další extra velký pufík v této barvě si dnes vyzvedla naše zákaznice Jitka K. a hned nám napsala: "Pufíka už mám doma :-) je nádherný. Pořídím mu ještě brášku v menší velikosti a v barvě světle zelené".

Jsme rádi že se líbí.


 ...JE NÁDHERNÝ...

3. března 2017
Naše spokojená zákaznice Martina L. si zakoupila pletený puf extra velký v barvě bílá káva a napsala nám: "Puf v pořádku dorazil. Jen jsem Vám chtěla říct, že je nádherný. Moc děkuji a pokud se bude někomu líbit, určitě Vás doporučím."

My také děkujeme.


 S LÁSKOU PLETENÉ

3. prosince 2016
Na blogu BY KOCZANSKA o nás vyšel článeček, jehož hlavním hrdinou je šedý pletený polštářek 40x40 z naší dílny:
"Moc se mně líbí ty propracované detaily. Vždyť detail dělá celek. Pletený polštář přišel krásně zabalen do hedvábného papíru v bílé dárkové krabici. Kovová cedulka s logem rodinné firmy, která zdobí polštář, je takovým malým puncem luxusu. Také žasnu z toho, že jedno oko je jak druhé." 
Celý článek si můžete prohlédnout zde.

bannerBK