• 1 z 5
 

Háčkovaný puf střední světle krémový

 

Moderní ručně háčkovaný puf. Sedák velikosti 50x35 cm vyrobený z kvalitních materiálů. Designový i praktický bytový doplněk.

Dostupnost Vyprodáno
3 490 Kč
Kód produktu HM-B201/2B
Značka Justin Design
Kategorie Taburety, pufy
Položka byla vyprodána...
 

Háčkovaný puf je ručně vyrobený sedák a to výhradně z  kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů, které se snadno udržují, zachovávají si své vlastnosti a jsou velmi příjemné na dotek. Konstrukce je speciálně navržena pro dokonalý design a snadnou údržbu. Sedací puf je tvořen vnějším snímatelným potahem. Vnitřní sypek je pro snazší údržbu opatřen zipem. Obě části pufu jsou vždy vytvořeny z materiálů se stejným barevným odstínem. Elegantním doplňkem sedáku je kovový štítek s logem Justin Design.

Sedací puf se díky své variabilitě přizpůsobí každé postavě. Vzhledem k velikosti jej ale doporučujeme spíše pro zákaznice a zákazníky drobnější postavy a samozřejmě děti, které se na něj i pohodlně rozvalí při hrách nebo odpočinku.

Tento originální bytový doplněk najde široké uplatnění jak u Vás doma, tak i v kanceláři či na chatě. Hodí se jako taburet, podnožka i odkládací stolek. Velkou oblibu si okamžitě získá také u dětí, jako zajímavý herní prvek nebo válecí vak. Díky svému tvaru a velikosti rozvíjí jejich představivost a pohybové schopnosti. Firmy jej pak ocení jako zajímavý doplněk zasedacích a jednacích místností.

ČÍM SE LIŠÍ PUFY HÁČKOVANÉ OD PLETENÝCH?

Na první pohled vypadají velmi podobně. Mohou mít stejný tvar i velikost. Významný rozdíl ale pocítíte již při prvním doteku. Na výrobu potahu háčkovaných pufů je použito dvojnásobné množství materiálu, který je zpracován jinou technikou. Pufy jsou tak pocitově robustnější, potah je na dotek pevnější a na pohled hustší. Pufy jsou také těžší. 

VNITŘNÍ NÁPLŇ:

Standardně jsou všechny naše sedáky opatřeny bavlněným vakem plněným zdravotně nezávadnými polystyrenovými kuličkami. Mezi přednosti této výplně patří nízká hmotnost a při maximálním naplnění i pevnost (tvrdost) sedáku. Běžným jevem u této výplně je, že dochází časem k sesednutí výplně, výrobce udává cca 10 %. V tomto případě se můžete sami rozhodnout, zda Vám více vyhovuje variabilita měkčího posezení, nebo kuličky dosypete a pufu opět vrátíte jeho pevnost. Pufy jsou od nás plněny do maximální pevnosti a samozřejmostí pro nás je, že vám do balíčku přibalíme i kuličky k doplnění a také postup na snadné dosypání a údržbu pufu.

UPOZORNĚNÍ:

I když se vždy snažíme o co nejvěrnější fotografie, skutečný odstín výrobku se může od fotografie mírně lišit. Jelikož se jedná o 100% ruční práci, údaje o velikosti a hmotnosti zde uvedené jsou orientační.

DÁRKOVÉ BALENÍ:

Zakládáme si nejen na kvalitě a preciznosti zpracování samotných výrobků, ale také na jejich balení. Každý z výrobků je pečlivě zabalen do hedvábného papíru, vložen do bílé dárkové krabice a opatřen věnováním. Pro maximální ochranu při přepravě balíček ještě balíme do silné fólie.

POKYNY K ÚDRŽBĚ:

Vnější potah pufu je snímatelný. Následná kompletace vyžaduje jednoduché sešití. Vnější potah je možné prát na ruční praní při maximální teplotě 30 stupňů. Lze použít aviváž. Sušit při běžné pokojové teplotě, nejlépe rozložený na rovné podložce. Žehlení ani bělení nedoporučujeme. Háčkované pufy doporučujeme pro jednoduchost čistit v čistírně.

Přečtěte si, v čem jsou naše pufy unikátní.

Hmotnost 3 kg
Barva béžová
Styl háčkované
Barevná specifikace světle krémová
Materiál 100% bambusová viskóza
Rozměr průměr 50 cm, výška 35 cm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.