DOVOLENÁ: 5. - 14.7.2024. Objednávky přijaté v tomto termínu budou odeslány v pondělí 15.7.2024.
Limitovaná edice Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Pletený puf malý smaragd

Neohodnoceno
 

Moderní ručně pletený puf. Sedák velikosti 40x25 cm vyrobený z kvalitních materiálů se snímatelným potahem. Designový i praktický bytový doplněk.

Dostupnost Na objednávku (1 ks)
2 590 Kč
   
Kód produktu PS-B502/2
Značka Justin Design
Kategorie Taburety, pufy
 

Puf je ručně vyrobený sedák a to výhradně z  kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů, které se snadno udržují, zachovávají si své vlastnosti a jsou velmi příjemné na dotek. Konstrukce je speciálně navržena pro dokonalý design a snadnou údržbu. Sedací puf je tvořen vnějším potahem, který lze pomocí provázku jednoduše sejmout. Vnitřní sypek je pro snazší údržbu opatřen zipem. Obě části pufu jsou vždy vytvořeny z materiálů se stejným barevným odstínem. Elegantním doplňkem sedáku je kovový štítek s logem Justin Design.

Sedací puf vyniká svým variabilním použitím a je testován především na našich nejmenších, kteří si jej ihned zamilují. Vzhledem k velikosti jej tedy doporučujeme jako zajímavý doplněk do dětských pokojíčků, nebo jako podnožku do obývacích pokojů.

Tento originální bytový doplněk najde široké uplatnění jak u Vás doma, na chatě nebo v dětských hernách. Hodí se jako taburet, podnožka i odkládací stolek. Velkou oblibu si okamžitě získá především u dětí, jako zajímavý herní prvek nebo válecí vak. Díky svému tvaru a velikosti rozvíjí jejich představivost a pohybové schopnosti.

VNITŘNÍ NÁPLŇ:

Standardně jsou všechny naše sedáky opatřeny bavlněným vakem plněným zdravotně nezávadnými polystyrenovými kuličkami. Mezi přednosti této výplně patří nízká hmotnost a při maximálním naplnění i pevnost (tvrdost) sedáku. Běžným jevem u této výplně je, že dochází časem k sesednutí výplně, výrobce udává cca 10 %. V tomto případě se můžete sami rozhodnout, zda Vám více vyhovuje variabilita měkčího posezení, nebo kuličky dosypete a pufu opět vrátíte jeho pevnost. Pufy jsou od nás plněny do maximální pevnosti a samozřejmostí pro nás je, že vám do balíčku přibalíme i kuličky k doplnění a také postup na snadné dosypání a údržbu pufu.

UPOZORNĚNÍ:

I když se vždy snažíme o co nejvěrnější fotografie, skutečný odstín výrobku se může od fotografie mírně lišit. Jelikož se jedná o 100% ruční práci, údaje o velikosti a hmotnosti zde uvedené jsou orientační.

DÁRKOVÉ BALENÍ:

Zakládáme si nejen na kvalitě a preciznosti zpracování samotných výrobků, ale také na jejich balení. Každý z výrobků je pečlivě zabalen do hedvábného papíru, vložen do bílé dárkové krabice a opatřen věnováním. Pro maximální ochranu při přepravě balíček ještě balíme do silné fólie.

POKYNY K ÚDRŽBĚ:

Vnější potah doporučujeme prát na ruční praní při maximální teplotě 30 stupňů. Lze použít aviváž. Sušit při běžné pokojové teplotě, nejlépe rozložený na rovné podložce. Žehlení ani bělení nedoporučujeme.

Přečtěte si, v čem jsou naše pufy unikátní.

Hmotnost 2 kg
Barva modrá
Styl pletené
Barevná specifikace smaragd
Materiál 100% bambusová viskóza
Rozměr průměr 40 cm, výška 25 cm