DOVOLENÁ: 5. - 14.7.2024. Objednávky přijaté v tomto termínu budou odeslány v pondělí 15.7.2024.
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Pletený puf extra velký šedý

Neohodnoceno
 

Pletený puf extra velkých rozměrů 70x35 cm je ručně vyrobená lahůdka pro všechny milovníky praktického designu.

Dostupnost Na objednávku (1 ks)
6 490 Kč
   
Kód produktu PXL-B819/2
Značka Justin Design
Kategorie Taburety, pufy
 

Sedací puf je vyroben z kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů, které se snadno udržují, zachovávají si své vlastnosti a jsou velmi příjemné na dotyk. Konstrukce je speciálně navržena pro dokonalý design a snadnou údržbu. Puf je tvořen vnějším potahem, který lze pomocí provázku jednoduše rozvázat a sejmout. Vnitřní sypek je pro snazší údržbu opatřen zipem. Obě části sedacího pufu jsou vždy vytvořeny z materiálů se stejným barevným odstínem. Elegantním doplňkem sedáku je kovový štítek s logem Justin Design.

Sedák nabízí maximální rozměry a kromě sezení je možné si na něm i poležet. Ideální velikost nabízí pohodlné posezení i více osobám. Komfort a pohodlí tohoto extra velkého pleteného pufu vás opravdu příjemně překvapí.

Oživte svůj domov či firmu opravdovou lahůdkou mezi pletenými pufy. Díky výrazné struktuře se stane dominantou jakéhokoli prostoru. 

VNITŘNÍ NÁPLŇ:

Standardně jsou všechny naše sedáky opatřeny bavlněným vakem plněným zdravotně nezávadnými polystyrenovými kuličkami. Mezi přednosti této výplně patří nízká hmotnost a při maximálním naplnění i pevnost (tvrdost) sedáku. Běžným jevem u této výplně je, že dochází časem k sesednutí výplně, výrobce udává cca 10 %. V tomto případě se můžete sami rozhodnout, zda Vám více vyhovuje variabilita měkčího posezení, nebo kuličky dosypete a pufu opět vrátíte jeho pevnost. Pufy jsou od nás plněny do maximální pevnosti a samozřejmostí pro nás je, že vám do balíčku přibalíme i kuličky k doplnění a také postup na snadné dosypání a údržbu pufu.

UPOZORNĚNÍ:

I když se vždy snažíme o co nejvěrnější fotografie, skutečný odstín výrobku se může od fotografie mírně lišit. Jelikož se jedná o 100% ruční práci, údaje o velikosti a hmotnosti zde uvedené jsou orientační.

DÁRKOVÉ BALENÍ:

Zakládáme si nejen na kvalitě a preciznosti zpracování samotných výrobků, ale také na jejich balení. Každý z výrobků je pečlivě zabalen do hedvábného papíru, vložen do bílé dárkové krabice a opatřen věnováním. Pro maximální ochranu při přepravě balíček ještě balíme do silné fólie.

POKYNY K ÚDRŽBĚ:

Vzhledem k rozměrům pufu a jeho potahu doporučujeme pro čištění využít služeb čistírny. Potah pufu nelze jednoduše sejmout - pouze povolit ve spodní části pro snadné doplnění kuliček, případně pro běžnou údržbu.

Přečtěte si, v čem jsou naše pufy unikátní.

Hmotnost 4 kg
Barva šedá
Styl pletené
Barevná specifikace šedá
Materiál 90 % bavlna, 10 % elastan
Rozměr průměr 70 cm, výška 35 cm